YES KART
Hakkımızda

 

Multinet UP Kimdir?


Multinet Up Türkiye’nin lider yeni nesil finansal teknoloji ve hizmet şirketidir.

Yarattığı yenilikçi finansal teknolojiler ile kurum ve kuruluşlara, onların çalışanlarına ve tüketicilere "değer yaratan" çözümler tasarlar ve sunar. 21.000 kurumsal müşterisi, 2 milyon kart kullanıcısı ve 40.000 üyeden oluşan üye iş yeri ağı ile Multinet Up, 2010 yılından bu yana Fransız Up Group’un bir parçasıdır.

Multinet Up 4 ana kolda faaliyetlerini sürdürmektedir: kurumsal şirketlerin ve kamu kuruluşlarının çalışanlarına sağladığı yan hakların çevrimiçi ve fiziksel ortamda ödeme sistemleri altyapısı ile yönetimi; akıllı şehir çözümleri; ortak tedarik sistemleri; bireyler ve işletmeler için ön ödemeli hesap yönetimi, cüzdan ve kart hizmetleri, para transferi ve fatura ödeme.

Multinet Up ana iş kolu olan yan hak yönetimi kapsamında kurumsal yemek ve akaryakıt ödemeleri, hediye kartları, sadakat sistemleri, seyahat ve konaklama çözümleri, uzun dönemli araç kiralama ve çevrimiçi ödeme altyapısı gibi çözümler sunmaktadır.

 

Gürsoy Grup Kimdir?


Gürsoy Grup; inşaat, restorasyon, demir-çelik, zemin kaplama sistemleri, tarımsal gıda, pazarlama ve kurumsal yayıncılık alanlarında faaliyet göstermektedir. İnşaat sektöründe Güryapı inşaat firması ile lider konumda olan grubumuz, 30 yıla yaklaşan tecrübesini üstlendiği benzersiz projelere aktarmak suretiyle, konut, alış-veriş ve iş merkezleri, eğlence parkı inşaatları, altyapı ve çevre düzenlemeleri ile dünyaca ünlü tarihî eserlerin restorasyonunu icra etmektedir.

İnşaata ilaveten Gürsoy Grup bünyesinde, demir-çelik sektöründe Gürmak Çelik, tarımsal gıda sektöründe Şehrekmek ve zemin kaplama sektöründe Alfa Terrazzo, eğlence ve gayrimenkul sektöründe Vialand ve Gürsoy Realty, kurumsal yayıncılık alanında Müessese İletişim, sosyal sorumluluk alanında ise Gürsoy Vakfı olarak çalışmalarını sürdürmektedir.