Tatili Ucuza Getirmek İsteyenlere Özel 4 Öneri

Bol eğlenceli, konforlu, huzurlu doyasıya bir tatil geçirmek ve sorumluluklarınızı kısa bir süreliğine unutup stres atmak istiyor olabilirsiniz. Ancak aynı zamanda bütçenizi aşmaktan korkuyorsanız tatilinizi uygun fiyata getirebileceğiniz yöntemler var. İşte onlardan bazıları...

Erken rezervasyon fırsatlarından faydalanın

Eğer tatile gitme isteğinizi gerçekleştireceğiniz kesinse, erken rezervasyon fırsatlarından mutlaka faydalanın. Oteller 6-7 ay önceden rezervasyon yaptıran müşterilerine neredeyse yarı fiyatına tatil yapma fırsatı veriyor. Birçok imkanı da erken rezervasyon yaptıran müşterilere sağlayan firma ve oteller size harika bir tatili çok ucuza vadediyor. Aynı şekilde uçak biletinizi de önceden alarak, tatil masraflarınızı oldukça azaltmanız mümkün.

En ideal tarih: yazın son ayları

Erken rezervasyon yaptırmadıysanız ve tatile gitmek istiyorsanız tercih etmeniz gereken tarihler; Ağustos ayının son haftası ve Eylül ayı olmalı. Yazın ilk aylarında oldukça pahalı olan rezervasyon ücretleri, otel fiyatları ve uçak biletleri yazın son aylarına doğru belirgin bir düşüşe geçiyor. Hem eğlenip koca bir yılın yorgunluğunu atmak istiyor hem de bütçenizi zorlamak istemiyorsanız tatil yapacağınız tarihe çok dikkat etmelisiniz.

Doğa ile iç içe kamp tatilleri

Birçok doğa harikasına sahip, milli parkları ve kamp alanları ile ünlü olan ülkemizde kamp tatili yapmak istediğinizde karşınıza birçok fırsat çıkıyor. Tatil köylerine göre çok daha hesaplı olan kamp tatili, sevdiklerinizle bir arada doğayla iç içe olmanın tadını çıkarmanızı sağlıyor. Üstelik kamp tatili yapmak isteyenler için son zamanlarda yemek ve konaklamanın dahil olduğu çok avantajlı tatil paketleri oldukça revaçta.

Acentelerin sağladığı fırsatları ihmal etmeyin

Konforlu bir tatil yapmak ve hiçbir şeyi düşünmeden sadece eğlenmek istiyorsanız acentelerin herşey dahil tatil fırsatlarını mutlaka değerlendirmelisiniz. Özellikle çocuğu olan aileler için kurtarıcı olan herşey dahil tatil paketleri ile dilediğiniz kadar eğlenebilirsiniz. Çoğu acentenin müşteri kazanmak için sık sık indirim yaptığını unutmayın ve mutlaka fırsatları değerlendirin. Tatilinizin konforunu Yes Club ve sağladığı ayrıcalıklar ile daha çok arttırmanız mümkün. Yes Club ailesine katılın ve hem tatilde hem günlük yaşamınızda fırsatları keşfedin.