Çocuğunuzla Yapabileceğiniz Aktivite Önerileri

Çocuğunuza yaşamı boyunca unutamayacağı harika bir çocukluk anısı bırakmak istiyorsanız onunla birlikte yapabileceğiniz birbirinden güzel etkinlikleri sizin için bir araya getirdik. İşte çocuğunuzla birlikte yapabileceğiniz aktivite önerileri...

Müze gezmek

Çocuğunuzun tarih ve kültür ilgisini artırmak istiyorsanız onunla müze gezerek bu sevgiyi ona aşılamalısınız. Önemli kişiler için açılmış müzeler, deniz müzeleri, oyuncak müzeleri gibi belirli bir temaya yönelik oluşturulmuş müzeler çocuğunuzun oldukça ilgisini çekecektir.

Sinemaya gitmek

Çocuğunuzun sevdiği bir filmi ve onun devam filmini birlikte izlemek ya da onunla birlikte yeni bir film keşfetmek için zaman yaratın. Onun dünyasında büyük bir keşfe çıkmasını sağlayacak bu aktivite sayesinde beraber daha önce hiç eğlenmediğiniz kadar eğlenebilirsiniz. Film çıkışı filmi değerlendirmeyi ve çocuğunuzun film hakkındaki fikirlerini sormayı unutmayın.

Güzel bir tiyatro oyunu izlemek

Sanatın en özel ve en çok unutulan dallarından birisi olan tiyatroyla çocuğunuza sanat ve kültür sevgisi aşılayabilirsiniz. Onun da sevebileceği bir yetişkin oyunu veya sizin çocuğunuza eşlik edebileceğiniz bir çocuk oyunu ile ona bambaşka dünyaların kapılarını aralayabilir ve birlikte keyifli birkaç saat geçirebilirsiniz. Şehrinizdeki oyunları sık sık takip ederek yeni oyunları izlemeyi unutmayın.

Bowling oynamak

Fazla vaktiniz yoksa ve çocuğunuzla keyifli birkaç saat geçirmeye karar verdiyseniz sizin için en güzel seçenek bowling olacaktır. Size en yakın bowling salonuna giderek eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Bowling oyunundan çıktığınızda çocuğunuzla birlikte yemek yiyebilirsiniz. Çocuğunuzun aklında yıllarca kalacak bir anı için bowling harika bir seçenek olacaktır.

Yeni bir hobi kursuna gitmek

Yeni şeyler keşfetmeyi seven, ilgi alanı geniş bir çocuğunuz varsa onunla birlikte daha önce yapmadığınız bir hobi edinebilirsiniz. At binmek, çocuklar için düzenlenen workshoplara katılmak, pasta kursuna gitmek gibi yüzlerce fikir arasından en uygun olanı bulup çocuğunuzla birlikte denemeniz ikiniz için de unutulmayacak bir anıya dönüşecektir.

Yes Club kartın çocuğunuz ve sizin için sağladığı avantajlar sayesinde onunla yapabileceğiniz birbirinden farklı onlarca aktivite var. Yes Club Kart ailesine katılın ve çocuğunuzla birlikte harika saatler geçirin.